Fitness centrum pro ženy Brno

Facebook

Cybing       

Cybing je skupinová lekce s hudebním doprovodem pod vedením instruktora na strojích Total Body Arc Trainer. Trenažér představuje kombinaci tří strojů v jednom. Díky patentované dráze pohybu jsou namáhány pouze svaly s minimálním zatížením kloubů dolních končetin. Tím je Cybing velmi účinný a zároveň velmi šetrný k pohybovému aparátu.

Rozlišujeme 4 pečlivě vypracované cvičební programy : Fat Burn, Interval, Fitness, Fat Burn + pevné břicho.

Tyto programy se liší zaměřením, zátěží a intenzitou. Základním principem je neustálé zapojení svalů dolních končetin, paží, zad a hlavně střední části těla – hlubokého stabilizačního systému. Způsob tohoto zapojení a intenzity můžeme sledovat podle tepové frekvence – podle procentuální intenzity z maximálního výkonu. Pak můžeme zvolit příslušné tréninkové pásmo podle našeho cvičebního cíle  a individuálního stavu kondice.

Cybing
  • Fat Burn - lekce je zaměřená na spalování tukových zásob
  • Interval - lekce je zaměřená na intervalový trénik, kde se střídají fáze - tréninku nad úrovní anaerobního prahu s intervaly aktivního odpočinku a uvolnění svalů.
  • Fitness - lekce je zaměřená na budování síly, svalů a zlepšení celkové kondice.
  • Fat Burn + pevné břicho - lekce zahrnuje 30 minut Cybing -Fat Burn, kde si klientka hlídá tepovou frekvenci , aby optimálně spalovala tuky a 20 minutové intenzivní posilování břišních svalů, váhou vlastního těla nebo s použitím malé zátěže v aerobním sále. Zbytek lekce je věnován důkladnému protažení svalů celého těla.